• 2023-06-02 11:43:23
  • Przedszkole,

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w ogólnopolskim konkursie językowo-plastycznym The Coronation of a British Monarch. Zadaniem uczniów było wykonanie dowolną techniką artystyczną koronacji wybranego władcy brytyjskiego.

Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań dziedzictwem kulturowym Wielkiej Brytanii, motywowanie uczniów do nauki języka, pobudzenie ich do kreatywności, twórczości, rozwoju wyobraźni plastycznej oraz popularyzowanie idei zdrowej rywalizacji.

Pod opieką Pani Joanny Pelcer w konkursie wzięły udział trzy uczennice klasy 7a- Hanna Stankiewicz, Maryla Podolska oraz Alicja Kałęka.
Wszystkie prace wykonane przez dziewczynki były na bardzo wysokim poziomie. Zaszczytne trzecie miejsce otrzymała Alicja Kałęka.
Gratulujemy!

Sukces w ogólnopolskim konkursie językowo-plastycznym The Coronation of a British Monarch. zdjecie 0 Sukces w ogólnopolskim konkursie językowo-plastycznym The Coronation of a British Monarch. zdjecie 1 Sukces w ogólnopolskim konkursie językowo-plastycznym The Coronation of a British Monarch. zdjecie 2 Sukces w ogólnopolskim konkursie językowo-plastycznym The Coronation of a British Monarch. zdjecie 3